Catering

Nasi Klienci indywidualni próbując naszych potraw często zwracali się do nas z prośbą o przygotowanie cateringu na przerwy kawowe, spotkania biznesowe, przyjęcia rodzinne - był to dla nas ogromny zaszczyt, że zasłużyliśmy na takie wyróżnienie. Stąd zrodził się pomysł, aby zaoferować Państwu szeroką ofertę cateringu okolicznościowego eatfit24.pl.

Eatfit24.pl to pasja do zdrowego odżywiania, sezonowych, regionalnych produktów, którą wprowadziliśmy w życie. To co nas wyróżnia, to domowe receptury, aromat świeżych ziół, troska o wysoką wartość odżywczą przygotowywanych potraw, a także otwartość na nowe pomysły, kulinarne eksperymenty i kuchnie z najróżniejszych krańców świata. Zdrowa, lekka kuchnia może być smaczna i nasze posiłki są najlepszym na to dowodem.

Menu w zależności od wydarzenia i Państwa preferencji ustalamy indywidualnie, korzystającz wysokiej jakości, świeżych, naturalnych produktów i autorskich przepisów.

 

-    Konferencje i szkolenia
-    Spotkania biznesowe
-    Bankiety
-    Przyjęcia i uroczystości rodzinne
-    Posiłki regeneracyjne

Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o promocjach, nowościach oraz otrzymywać niezbędne informacje dot. zdrowego żwywienia ? Zostaw nam swój adres email.