Eatfit Slim

Skierowana do osób chcących schudnąć w sposób  zdrowy i skuteczny, a przy tym zadbać o prawidłowe odżywienie swojego organizmu. Składa się z 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, uwzględniających surowce ze wszystkich grup produktów spożywczych. Oferujemy następujące warianty kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal. W sprawie doboru właściwej dla Państwa kaloryczności prosimy o kontakt z naszymi dietetykami.

Eatfit Sport

Dieta ta została skomponowana dla osób, które aktywnie uprawiają sport.  Zapewnia ona odpowiednią podaż i proporcje wszystkich składników odżywczych, w tym pełnowartościowego białka, węglowodanów złożonych oraz tłuszczy w smacznych i pożywnych  daniach. Warianty kaloryczne: od 2500 kcal wzwyż.

Eatfit Lux

To dieta śródziemnomorska, która jest uznawana za najzdrowszą dietę polecaną każdemu. Wyznacza sposób żywienia na całe życie. Bogata w zboża, warzywa, owoce i ryby, dostarcza mnóstwa witamin i składników mineralnych. Dzięki dużej zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, poprawia wygląd skóry oraz koncentrację. Zaleca się jej stosowanie w przypadku podwyższonego poziomu cholesterolu, zwłaszcza frakcji  LDL oraz nadciśnienia tętniczego. Oferujemy następujące warianty kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal.

Eatfit Vege

Dieta wegetariańska wykluczająca mięso, ryby i ich przetwory. Posiłki  przygotowywane są z wykorzystaniem szerokiej gamy naturalnych produktów spożywczych, w tym nasion roślin strączkowych, będących cennym źródłem białka o wartości odżywczej zbliżonej do pełnowartościowego białka zwierzęcego. Oferujemy następujące warianty kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal.

Eatfit Gluten Free

Jest dietą bezglutenową skierowaną do osób chorujących na celiakię lub chcących z innych powodów wyeliminować  gluten ze swojego jadłospisu. Posiłki uwzględniają produkty zbożowe bezglutenowe i są odpowiednio zbilansowane pod względem odżywczym. Posiadamy certyfikat „Menu Bez Glutenu”, gwarantujący bezpieczeństwo przygotowywanych przez nas potraw. Oferujemy następujące warianty kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal.

Eatfit Detox

W trakcie trwania tej diety proponujemy Państwu powrót  do odżywiania się znacznie bliższego natury niż dotychczas. Pomożemy Państwu zrozumieć swój organizm i sygnały, które wysyła.  Ponadto wyeliminujemy produkty, które potencjalnie mogą mieć niekorzystny wpływ na Państwa komfort i samopoczucie.  Proponujemy Państwu  7- lub 14-dniowy plan żywieniowy oparty na produktach roślinnych, z którego wyeliminowaliśmy  źródła glutenu, produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso, nabiał, jaja) oraz ryby. W zamian oferujemy pyszne, pożywne posiłki skomponowane ze świeżych warzyw i owoców, roślin strączkowych, koktajli i soków warzywno-owocowych oraz żywności funkcjonalnej bogatej w naturalne związki bioaktywne. Kaloryczność diety Eatfit Detox wynosi ok 1000 kcal.

Jako wariant diety oczyszczającej oferujemy również dietę sokową, skomponowaną na bazie świeżo wyciskanych soków owocowo–warzywnych.

 

Eatfit Diabetic

Jest to dieta o obniżonym indeksie glikemicznym, ograniczająca produkty spożywcze powodujące szybki wzrost poziomu cukru we krwi. Odpowiednia dla osób chorujących na cukrzycę czy zmagających się z problemem insulinooporności. Oferujemy następujące warianty kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal.

Post leczniczy wg dr Ewy Dąbrowskiej

Polega na przestawieniu organizmu na wewnętrzne odżywianie. Stosowany jako okresowa kuracja. Zgodnie z założeniami diety, najbardziej właściwy jest pokarm naturalny, spożywany z umiarem. Natomiast przejadanie się i spożywanie nadmiernych ilości białka zwierzęcego  stanowi główną przyczynę tzw. chorób cywilizacyjnych. Dostarcza do 800 kcal na dobę.

W naszej ofercie diety warzywno-owocowej znajdą Państwo różnorodne, wyśmienite oraz niebywale cenne dla zdrowia potrawy, w których bardzo istotnym składnikiem są kiszonki  - produkty będące naturalnym probiotykiem, mające niezwykle dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka poprzez m.in. ochronę organizmu przed chorobami, a także oczyszczanie go z toksyn. Sporządzamy je własnoręcznie, w specjalnie do tego celu przeznaczonych kamiennych garnkach.

Dieta indywidualna

Jeżeli ze względu na stan zdrowia muszą Państwo wyeliminować niektóre składniki z jadłospisu lub mają Państwo indywidualne wymagania, zachęcamy do kontaktu z naszymi dietetykami, wówczas w odpowiedzi na Państwa potrzeby przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o promocjach, nowościach oraz otrzymywać niezbędne informacje dot. zdrowego żwywienia ? Zostaw nam swój adres email.