Zmień życie na zdrowe z eatfit24.pl

Budując eatfit24.pl kierowaliśmy się przekonaniem, że zdrowe odżywianie to zdrowe ciało i umysł, motywacja i spełnienie. Wierzymy, że tylko zdrowe odżywianie pomaga prowadzić prawdziwie zdrowy styl życia, podnosić jego standard i jakość.

Dla zapewnienia maksymalnej skuteczności oferujemy Państwu usługę kompleksową: Gabinet Dietetyczny i Catering dietetyczny.


Gabinet dietetyczny

Zespół eatfit24.pl tworzą prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści, osoby których celem nadrzędnym jest dbałość o zdrowie,  o zdrowe odżywianie, o zdrowy styl życia, w myśl zasady: Jesteś tym, co jesz. Osoby, dla których praca to pasja.

Z największą dbałością podchodzimy do każdej osoby i zapraszamy do nas, do eatfit24.pl – pomożemy zmienić nawyki żywieniowe, wpłyniemy na poprawę zdrowia, samopoczucie, a także na sylwetkę. Monitorujemy postępy i motywujemy, pomagamy przejść na zdrowszą stronę życia.


NASI SPECJALIŚCI

Aneta Parobczak

Ukończyłam Uniwerytet Medyczny w Białymstoku na kierunku dietetyka (studnia licencjackie 3 lata, studia magisterskie II stopnia 2 lata). Odbyłam wielogodzinne praktyki na oddziałach i w poradniach Uniwersyteckich Szpitali Klinicznych w Białymstoku. Brałam udział w szkoleniach i konferencjach, by poszerzać i aktualizować zdobywaną wiedzę.

Coraz bardziej powszechny problem insulinooporności skłonił mnie do odbycia w ostatnim czasie szkolenia zakończonego egzaminem i zdobyciem tytułu "Specjalista przyjazny insulinoopornym". Temat zdrowego zywienia był w moim domu odkąd pamiętam, stąd tez świadomy wybór kierunku studiów oraz pasja do gotowania i pieczenia ciast.

Uwielbiam pracę z ludźmi (edukacja pacjenta), bo widzę ze nie tyle jest to potrzebne, ale przynosi efekty. W wolnych chwilach staram się spędzać czas w aktywny sposób, zimą siłownia, sporadycznie basen, w okresie wiosenno-letnim jazda na rowerze, spacery.

 

Catering dietetyczny

Tworzymy zespół dynamicznych osób z pasją do zdrowego, racjonalnego żywienia i smacznego gotowania. Z każdym dniem, tygodniem i miesiącem stawiamy sobie coraz wyżej poprzeczkę tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, aby dostarczane do Państwa posiłki były smaczne i  zdrowe.
 
W naszej firmie stawiamy na jakość i świeżość produktów, skuteczność diet i zadowolenie Klientów. Dlatego mamy w stałej ofercie  wiele rodzajów diet, a także jesteśmy w stanie przygotować każdą dietę indywidualną.

Produkty najwyższej jakości

Do przygotowania każdego dania używamy wysokiej jakości świeżych, sezonowych produktów, których różnorodność pozwala pokryć zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne. Wartość energetyczna posiłków dopasowana jest indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań, związanych ze zmianą stylu życia.


Odpowiedni skład i proporcje składników odżywczych zgodne z aktualną wiedzą naukową i rekomendacjami m. in. WHO, Instytutu Żywności i Żywienia, wpływają na profilaktykę i redukcję istniejących objawów chorób cywilizacyjnych i dietozależnych takich jak: nadwaga i otyłość, cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, miażdżyca.

Dobrze zbilansowana dieta

Zapomnij o restrykcyjnych dietach i głodówkach, które spowalniają metabolizm, prowadzą do niedoborów pokarmowych i kończą się efektem jojo - z eatfit24.pl jesz smacznie, zdrowo, różnorodnie. Odchudzasz się rozsądnie, aby cieszyć się trwałym efektem.

Zapomnij o suplementach diety - używamy naturalnych produktów bogatych w składniki odżywcze, witaminy, składniki mineralne i związki o udowodnionym działaniu prozdrowotnym.

Zapomnij o dietach eliminacyjnych - dobrze zbilansowana dieta powinna dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o promocjach, nowościach oraz otrzymywać niezbędne informacje dot. zdrowego żwywienia ? Zostaw nam swój adres email.