Manager: 508 142 292

Dietetyk: 512 796 700

Menu:

Wybierz swoją dietę:

Za pomocą naszego konfiguratora stwórz swoją własną dietę
Bazuje na diecie śródziemnomorskiej
Dieta VEGE
Dieta zdrowego sportowca
Dieta dla cukrzyków
Dieta bezglutenowa z certyfikatem
Dieta dla osób z nietolerancją laktozy
Dieta dla osób z Hashimoto
Dieta “odmładzająca” składająca się z 4 posiłków.
Świeżo wyciskane soki i musy owocowo-warzywne
Dieta oczyszczająca
Post leczniczy warzywno owocowy
Gdzie dowozimy Cennik Delikatesy Dietetyk Kontakt
Nasze inne marki:

Metody dostawy

Każdego dnia dostawy do Państwa realizujemy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Korzystając z naszego cateringu mają Państwo pewność, że posiłki od etapu produkcji aż do bezkontaktowej dostawy pod drzwi, transportowana jest w warunkach chłodniczych. Wszystkie auta, którymi realizujemy dostawy to autochłodnie i posiadają aktualne decyzje sanepidu.

Prosimy o uzupełnienie jak największej ilości informacji dotyczących dostawy na etapie składania zamówienia, by ułatwić Kurierowi prawidłowe dostarczenie posiłków. Wszystkie dodatkowe informacje jak np. kod do domofonu, numer piętra, wskazanie miejsca do pozostawienia paczki z pewnością ułatwią pracę Kurierom. W przypadku pozostawienia pustego pola bądź niejasności będziemy się z Państwem kontaktować.

Sprawdź, gdzie jesteśmy!

Darmowa dostawa

Dostarczamy tylko w warunkach chłodniczych na terenie całej Polski. Darmowa dostawa obowiązuje w większości miast w Polsce.

Sprawdź czy dostarczamy do Ciebie

Jeśli nie ma Twojego kodu, prosimy o kontakt mailowy kontakt@eatfit24.pl lub telefoniczny 508 142 292 lub 512 796 700.

 

Kiedy dostarczamy?

Na terenie Olsztyna nasz Kierowca dostarcza catering od niedzieli do piątku w godzinach wieczornych (od godziny 18 do godziny 22).

Na terenie innych miast w Polsce Kurierzy dostarczają zestawy od poniedziałku do soboty. W przypadku zamówień weekendowych, w sobotę catering dostarczamy na dwa dni: na sobotę i niedzielę razem. Dostawy odbywają się w godzinach wczesnoporannych (od godziny 02:00 do godziny 9:00, w zależności od wybranego oddziału). Godziny wybrane w formularzu zamówienia są preferowane i mogą nieco odbiegać od rzeczywistości, aczkolwiek zrobimy co w naszej mocy by dostarczyć Państwa catering do wybranej godziny.