Zamówienie online
Wybierz dietę
Zaloguj się / Podaj dane
Wybierz metodę płatności
Zapłać

Post leczniczy wg dr Ewy Dąbrowskiej

Wybierz kaloryczność:
Zaznacz dni na które zamawiasz catering:

Opis diety

Polega na przestawieniu organizmu na wewnętrzne odżywianie. Stosowany jako okresowa kuracja. Zgodnie z założeniami diety, najbardziej właściwy jest pokarm naturalny, spożywany z umiarem. Natomiast przejadanie się i spożywanie nadmiernych ilości białka zwierzęcego  stanowi główną przyczynę tzw. chorób cywilizacyjnych. Dostarcza do 800 kcal na dobę.

W naszej ofercie diety warzywno-owocowej znajdą Państwo różnorodne, wyśmienite oraz niebywale cenne dla zdrowia potrawy, w których bardzo istotnym składnikiem są kiszonki  - produkty będące naturalnym probiotykiem, mające niezwykle dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka poprzez m.in. ochronę organizmu przed chorobami, a także oczyszczanie go z toksyn. Sporządzamy je własnoręcznie, w specjalnie do tego celu przeznaczonych kamiennych garnkach.

Wszystkie informacje o zasadach, przebiegu, skutkach, przeciwwskazaniach do stosowania diety, w tym do konieczności zaczerpnięcia opinii u lekarza przeszkolonego w zakresie stosowania diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej są na stronie: https://ewadabrowska.pl/

Przy zamówieniu diety dr Dąbrowskiej niezbędne jest podpisanie oświadczenia o odpowiedzialności własnej dotyczącego świadomości klienta odnośnie wszelkich skutków zdrowotnych wynikających ze stosowania postu.

W razie wątpliwości przy wyborze diety
– skontaktuj się z naszym dietetykiem
tel. 512 796 700, 508 142 292 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy

Dieta:
Okres zamówienia:
Koszt dostawy: 0*
Darmowa dostawa obowiązuje na terenie miejscowości: Warszawa, Wrocław, Olsztyn, Nidzica, Płońsk, Mława.

*może zostać naliczony w przypadku niestandardowego
miejsca zamieszkania
Suma brutto:

Pozostałe diety

Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o promocjach, nowościach oraz otrzymywać niezbędne informacje dot. zdrowego żwywienia ? Zostaw nam swój adres email.